۱ بهمن, ۱۳۹۵ س ۰۷:۱۱

قوانین سایت دات سون

به نام پروردگار


1. این سایت در کشور جمهوری اسلامی فعالیت داشته و طبیعتا تابع قوانین شرعی و مدنی این آب و خاک است.


2. دامنه های ملی (نه بین المللی) به صورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی ثبت و تمدید می گردند لذا توجه به نکات زیر ضروری می باشد:


نکته 1: مسئولیت ثبت دامنه ها با مشتری بوده و سایت مسئولیتی در قبال آن ها ندارد.


نکته 2: در صورت مشاهده ثبت دامنه های مغایر با قوانین ایران اکانت شخص مسدود خواهد شد.


نکته 3: مسئولیت دقت در ثبت دامنه بر عهده مشتری بوده و هر گونه اشتباه (ناشی از بی دقتی در ثبت) موجب استرداد و بازگشت وجه نخواهد بود.


نکته 4: دقت در ثبت دامنه شامل موارد زیر خواهد بود:


الف) نام دامنه


ب) پسوند دامنه


ج) شناسه نیک (هندل)


د) مدت ثبت دامنه


3.  مدیران سایت و مشتریان موظفند نسبت به پاسخگویی و درخواست ها اخلاق و ادب را رعایت کرده و از هرگونه بی احترامی نسبت به یکدیگر بپرهیزند.


4. بسیاری از سوالات شما قبلا در قسمت مقالات و آموزش های سایت، پاسخ داده شده است، لذا کاربران موظفند قبل از ارسال تیکت پاسخ سوال خود را در این قسمت جستجو نمایند.


5.  فعالیت های دستی و غیر اتوماتیک مثل درخواست انتقال یا بازگشایی قفل دامنه ها ممکن است تا 24 ساعت به طول انجامد، لذا در طول این زمان از ارسال تیکت و پیگیری های مجدد خودداری فرمایید.


6.  وجه دامنه های ثبت شده ای که توسط ایرنیک تایید نشده اند، نهایت تا 48 ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد. در طول این مدت از ارسال تیکت خودداری فرمایید. و اگر احیانا پس از گذشت این زمان وجه به حساب شما عودت داده نشد، مدیران سایت را بوسیله یک تیکت مطلع نمایید.


7. کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را در فرم ثبت نام وارد نمایند، در صورت عدم ورود صحیح اطلاعات، دات سون می تواند بنا به صلاحدید با کاربر خاطی برخورد نماید.


 این صفحه و مفاد آن ممکن است ویرایش شود و مسئولیت بررسی آن هرچند وقت یکبار به عهده کاربر خواهد بود.

ناحیه کاربری

ايميل:
كلمه عبور:
كد امنيتي:
مرا به خاطر بسپار

نرم افزار اندروید

ادامه توضیحات ...

خبرنامه

برای ثبت نام خبرنامه پیامکی شماره همراه خود را وارد کنید
تلفن همراه : ۰۹