۱ بهمن, ۱۳۹۵ س ۰۷:۱۰

در ارائه خدمات بهتر پشتیبان ما باشید!

با سلام

متاسفانه هر از گاهی، اتفاقاتی می افتد که ما را آزده خاطر می کند!

چرا می بایست حساب کاربری شخصی به خاطر تخلف از مقررات سایت  به طور موقت مسدود شود. مقرراتی که موجب تعهد طرفینی است و موجب می شود مدیران سامانه با همت و شوق بیشتری در افزایش سرویس ها و خدمات سایت بکوشند.

اینکه یک کاربر به خاطر تفاوت قیمت ناچیز! دامنه را از لیست  "دامنه های در حال انقضاء" برداشته و در سایت دیگری ثبت کند از همین موارد به حساب می آید.

آیا نمی بایست از زحمات پرسنلی که موقع آزاد سازی دامنه ها، دامنه های زیبا را از لیست نیک جدا کرده و داخل این لیست قرار می دهند، و یا با جستجو های پیاپی و مستمر به دنبال دامنه های آزاد شده و یا در حال انقضاء هستند تشکر شود؟

این گونه سرویس ها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد، لکن برخی کاربران با نادیده گرفتن این مسائل مقررات سایت را زیر پا گذاشته و خواسته خود را محقق می سازند.

بدیهی است با توجه به رویه برخی دوستان، و تکرار چنین تخلفاتی از سوی کاربران دیگر مدیران سامانه را وادار می سازد خدمات خاص را برای کاربران ویژه اختصاص دهد.

ضمنا کاربرانی که مرتکب تخلف از مقررات سایت شوند؛  حساب کاربری ایشان به طور موقت در سامانه مسدود خواهند شد. و با تکرار تخلفات موجبات انسداد دایمی حساب کاربری فراهم می شود.

لازم به ذکر است کاربرانی که به صورت معقول و شرعی از این سرویس استفاده می کنند همچنان این سرویس به صورت رایگان در اختیارشان قرار خواهد داشت.

با احترام
تیم دات سون

ناحیه کاربری

ايميل:
كلمه عبور:
كد امنيتي:
مرا به خاطر بسپار

نرم افزار اندروید

ادامه توضیحات ...

خبرنامه

برای ثبت نام خبرنامه پیامکی شماره همراه خود را وارد کنید
تلفن همراه : ۰۹